Лего-кімната у Миколаївській сільській бібліотеці Реалізований

Доданий
09.10.2020
Номер
8
Освіта

Планується розширити простір для організації дитячого дозвілля шляхом облаштування приміщення бібліотеки спеціальною зоною із застосуванням Лего технологій конструювання для дітей віком від 6 до 12 років .

Автор проєкту
Лідія
Лідія Шмаровоз
Бюджет
49 456 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Нововодолазький район, Миколаївка

Опис

Для кого цей проєкт?

В загалом це будуть учні Миколаївського ліцею віком від 6 років.
Створення такого простору продемонструє виконавчому комітету сільської ради необхідність облаштування простору для культурного та фізичного розвитку для сільських дітей.
Лего технології використовуються у передових клініках для відновлення дрібної моторики після інсульту, тому подібна ігрова зона може бути корисна також і для людей старшого віку, постраждалих від цієї хвороби.

Мета проєкту

Створення потужного трансформаційного LEGO середовища (LEGO-кімнати), що є чинником становлення сучасної особистості, розвиток конструкційних творчих здібностей дітей.

Проблема

Відсутність матеріально-технічної бази у бібліотеці для створення кімнати конструювання.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Забезпечення бібліотеки відповідними наборами для конструювання. Ця кімната дасть можливість проводити вільний час батькам та дітям разом у безпечних та комфортних умовах. Поки батьки будуть працювати за комп"ютером, діти матимуть змогу розважаються у Лего кімнаті. За допомогою Лего діти розвиваються. Заняття з Лего в ігровій формі створюють неповторну атмосферу психологічного комфорту і проходять без нервового напруження, що позитивно позначається на емоційному стані дитини.

Повний опис проєкту та прогнозний обсяг витрат

Планується розширити простір для організації дитячого дозвілля шляхом облаштування приміщення бібліотеки спеціальною зоною із застосуванням Лего технологій конструювання для дітей віком від 6 до 12 років . Обсяг витрат 49456.

Очікувані результати від виконання проєкту

Проект сприятиме всебічному розвитку дітей, формуванню наукових уявлень про оточуючий світ. Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Основним принципом роботи кабінету конструювання є «Навчання через гру», що робить процес засвоєння знань цікавим та простим школі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Зміна вартості обладнання.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради